У току јучерашњег дана (30.05.2023.), услед обилних количина падавина, поплављен сутерен хируршко гинеколошког блока Опште болнице Лозница, где су смештени Служба пријема и збрињавања ургентних стања, Кабинет за ЦТ и рендген кабинет, специјалистичке амбуланте ортопедије, урологије и хирургије, које су тренутно ван функције. Материјална штета је огромна. Тренутно се санирају поплављене просторије и опрема. У наредним данима биће неопходно да се процени степен њиховог оштећења.

Хитни пацијенти биће упућивани директно на одељења, а  ЦТ прегледи биће обављани у Општој болници Шабац, у договору са руководством ОБ Шабац, заказани прегледи ће се обављати на одељењима.

Молимо пацијенте за разумевање уколико буду нешто дуже чекали приликом прегледа.